BLOG / Market açmak için devlet desteği hibe kredi

 

Market Açmak için Hibe Kredi

Kosgeb hibe kredi her alanda ve sektörde olduğu gibi market açmak ve market açtıktan sonra marketini büyütmek isteyenlerinde yanında. Devlet tarafından kurulan ve finansmanı yine devlet tarafından sağlanan kosgeb hibe kredi ile iş yerinizi kurmak ve geliştirmek artık hayal olmaktan çıkıyor. Size sadece düşen kosgeb hibe kredi almak için gerekli şartları sağlamak. Aslında istenilenler çok kolay ve basit. Eğer ki hiç bir deneyiminiz ve tecrübeniz yok ise bankalar ve kobi girişimci destek hatların dan yardım alabilirsiniz. Hibe kredi için yapmanız gereken adımlar aşağıdaki başlıklar altında yer almaktadır.Market Açmak için Hibe Kredi Almak için Ne Yapmalıyım

Market açmak için kosgeb hibe kredi

Market açmak için kosgeb hibe kredi

Market açmak için KOSGEB Hibe Kredi almak için ilk olarak yapmanız gereken size en yakın mevkideki KOSGEB birimlerineveya İŞ-KUR ‘a baş vurmalısınız. KOSGEB belirli aralıklarda hibe kredi almak isteyenler için halk arasında kosgeb kursları diyede bilinen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenlemektedir. Tamamen ücretsiz olarak verilen bu eğitimleri almanız şarttır. Eğitimleri alan kişiler kuracakları iş yeri hakkında gerekli bilgileri de almakta ve en önemlisi KOSGEB ‘in kabul edeceği bir iş projesini hazırlamasını öğrenmektedirler. Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sonrasında bir çok kişi örneğin market açmak için kredi almak için baş vuru yapıp başka iş sektörlerine yönelmişlerdir. Uyulamalı Girişimcilik Eğitimi hakkında detaylı bilgiyi buraya tıklayarak alabilirsiniz.

Market Açmak için Proje Hazırlamak

Market açmak için KOSGEB Hibe Kredi almak isteyen bütün vatandaşların mutlaka KOSGEB uzmanları tarafından kabul görecekleri iş planı projeleri hazırlamaları gerekmektedir. Nasıl iyi bir iş planı projesi hazırlanması gerektiği hakkındaki yazımızı okumak için burayı, konu ile ilgili videomuzu izlemek isteyenler girişimcilerimiz ise burayıtıklayabilirler.

 

Etiketler: 

KOSGEB' in resmi sitesi '' www.kosgeb.gov.tr' dir, sitemiz de yer alan bilgiler tamamen haber niteliğinde yer almaktadır.

Nene Hatun Mh. 157 Sk. No:3 Esenler / İSTANBUL

Web Tasarım
Noxe Media Digital Solutions